Razzleton Firma została założona w 1995 roku jego rdzeń obszaru działalności leży w zakresie hurtowej dystrybucji wyrobów medycznych i urządzeń w Europie i Azji. Firma działa na idei value-for-money co sprawia, że produkty dostępne dla niemal każdego budżetu.

Energiczny wzrost i efektywność firmy pozwoliły na zebranie sprawnych ludzi pracujących dla niego którzy wiedzą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi menedżerowie są jednymi z najlepszych w swojej dziedzinie. Naszym celem jest bycie liderem w hurtowej dystrybucji niedrogich materiałów medycznych w większości krajów Europy i Azji.

Inwestycje w pakiety jak i sama strona istnieje od grudnia 2015 roku firma ostatnimi czasami jest popularyzowana w Europie. W naszym kraju powoli zyskuje na popularności.

Strona główna jest sygnowana wizerunkiem Donalda Trumpa od czasu jak wygrał wybory nie wiem co ma z tym wspólnego ale mają jego zgodę.

Siedziba i adres firmy

Address:

12 Chelmsford Road, London,
United Kingdom, N14 5PT


Phone: +441748220037
(9:00 AM – 2:00 PM GMT)
mon-fri

Email: admin@razzleton.com

 

razzeton

Pakiety inwestycyjne

Początkujący

Minimalny wkład to 10$ a maximum 1000$ pracuje on 15 dni z oprocentowanie 2,1% po tym nasz wkład wraca do nas na stronie jest bardzo fajny kalkulator, w którym możemy sprawdzić nasze zyski.

razzeton

Pakietów inwestycyjnych jest wiele każdy charakteryzuje się innym oprocentowanie i czasami pracy pamiętać musimy że jest zasadnicza różnica między biznes day a calendar days.

Pierwsza opcja dotyczy dni roboczych czyli odejmuje się święta i weekendy w drugiej opcji chyba nie trzeba tłumaczyć po prostu dni kalendarzowe.

razzeton

Moim zdaniem jeśli stać cie to najlepszą formą inwestycji jest antybiotyk za minimum 100$ 15 dni kalendarzowych da tobie 150$ .

razzeton

Firma posiada certyfikaty

razzeton

Oficjalna grupa na facebooku    https://www.facebook.com/groups/razzleton/

Rejestrując się z tego reflinka masz pełne wsparcie moje oraz mojego sponsora.

Mariusz: https://razzleton.com/?ref=maryo1234

Dominikahttps://razzleton.com/?ref=shestiger

Rejestracja :

 

 

clipboard01

procesory płatnicze

 

scren

 

Jak widzimy mamy kilka procesorów do wyboru zaznaczone na szaro zostaną dopiero wprowadzone.

prowizje od poleconych

 

scren

 

 

Oceny wydane przez wiele serwisów inwestycyjnych oraz forum HYIP

 

scren

 

Razzeleton  ma swoje przedstawicielstwa w następujących krajach.

 

scren

 

Tak wyglądają statystyki  widzimy ile obecnie jest kont w programie ile łącznie wpłacono i wypłacono oraz ostatnie wpłaty i wypłaty.

scren

 

Kiedy konto jest już aktywowane ( sprawdz e- mail) można dokonać pierwszego depozytu. Spośród listy wybieramy odpowiadający Nam pakiet.

 

clipboard02

Zaznaczamy metodę płatności i klikamy Make deposit.

clipboard03

Postępujemy zgodnie z instrukcjami i już! Masz swój pierwszy i pewnie nie ostatni depozyt w Razzeleton 🙂 Gratuluje dobrej decyzji.

Advertisements