Witam, chcesz więc zacząć swoją przygodę z e-biznesami. Zadaj sobie pytanie, ile mogę zainwestować?

Bardzo ważne jest aby nie brać kredytów ani innych chwilówek aby zacząć generować zyski bo to mija się z celem.

Jeśli nie masz możliwości zainwestowania swoich pieniędzy to odsyłam Cię do programu Clixsense ( płatne ankiety), gdzie spokojnie przy zaangażowaniu jesteś w stanie zebrać swoje pierwsze 10$ na inwestycje w adpacki i pomału mnożyć swoje środki.

Aby móc przenosić wirtualne pieniądze, potrzebny Ci będzie portfel internetowy ( patrz zakładki). Wybierz odpowiedni i zarejestruj swoje konto podając ZAWSZE prawdziwe dane.

Polecam bardzo założenie maila na gmail do wszelkich biznesów ponieważ inne poczty lubią blokować wszelkie ważne dla Nas wiadomości.

Dobra! Poczta jest? Portfel założony? No to do dzieła!

Poczytaj o programach, które Tobie pokazujemy ( zakładki). W ten, który Ciebie zainteresuje zarejestruj się ( prawdziwe dane). Dokonaj pierwszego depozytu, kup pierwsze adpacki, klikaj reklamy. W opisie każdego programu masz jego możliwości i wymagania.

Nowym polecam założenie kont na 2 max 3 programach typu revshare ponieważ działając w wielu nie będziecie w stanie wypracować jednego dużego portfelu inwestycyjnego.

Pamiętajcie! aby reinwestować środki max 2,3 miesiące a potem tylko wypłacać i przenosić je na kolejnego revshare. Jak wiadomo takie programy upadają po jakimś czasie a nowe powstają równie szybko.

Twoje pieniądze muszą krążyć! inaczej Twoje zarabianie stanie w miejscu.

Ustal sobie swój próg/ cel ile chcesz zarobić, co sobie kupisz z tych pieniędzy i pamiętaj!

Nie wydawaj wszystkiego bo wtedy znowu zaczniesz od nowa zamiast na bieżąco się wzbogacać

Advertisements